5.ua

Євромайдани продовжують тривати принаймні в 10-ти українських містах [відео]

   

  Із прапорами у руках і гучними гаслами рушає тридцятитисячна колона Львова до обласного управління міліції. Бо ті, запевняють - ДАЇ не дають активістам поборотися за європу у столиці

  Правоохоронці ж запевняють, що автобуси курсують вільно. А про інцидент чують уперше

  Знову на вулицях студенти у Львові, Франківську, Ужгороді, Чернівцях і Тернополі. У Луцьку вийшли вперше.

  Студент, Львів: «Ми прийшли сюда боротись за Україну. Хочемо в ЄС. Боремось. Боремось до останнього, будемо боротись до останнього».

  Юлія Доліба, студентка Чернівці: «Ми разом сила. Колись наші батьки боролися за нас, тепер наша черга боротися за їхню старість».

  Софія, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка: «Цей малюнок в мене на щоці означає, що я патріотка своєї держави і я хочу, щоб у нас було дуже хороше майбутнє».

  За євроінтеграцію висловились і депутати Івано-Франківської облради. Позачергову сесію влаштували на місцевому Євромайдані. Почали із гімну. Не лише українського, а й ЄС

  Ухвалили - одразу дві заяви.

  Олександр Левицький, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради: «Перше вимагати відставки уряду Миколи Азарова за зраду національних інтересів та ухвалення рішення про відмову від курсу на Європейську євроінтеграцію. Друге - вимагати 27 листопада 2013 року позачергової сесії ВР, на якій терміново розглянути та ухвалити всі необхідні євроінтеграційні закони».

  Протилежні настрої у влади в східних регіонах. На Півдні своїх євромайданів немає, однак мітингують тут проти загальноукраїнських. Учасники впевнені, асоціативне членство в ЄС нашкодить Україні

  Пенсіонерка: «Что такое ЕС. Нас хотят в рабы забрать, мы будем рабами. Мы будем в Америке туалеты чистить, если мы вступим в Евросоюз».

  У Луганську - заборонили проведення акцій до 14-го січня включно

  Олександр Савенко, заступник директора департаменту Луганської міськради з питань внутрішньої та інформаційної політики: «Со вчерашнего дня стали массово поступать заявки от политических партий различных направленностей на проведение массовых акций. Все эти заявках указано большое количество людей, указаны одни и теже места проведения поэтому исполком городского совета, провел внеочередное заседание исполкома и после этого обратился в суд».

  Всупереч забороні мітинги все одно відбуваються.

  Пенсіонерка: «Я обращаюся Віктор Федоровичу, підпишіть. Ви казали, почую кожного. Почуйте пенсіонера».

  Марічка Кужик, Тереза Костецька, Наталка Коцкович, Людмила Григорчук, Лілія Прокопенко, Любов Ліхута, Леся Валерієва, Юлія Крючкова, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Організатора одеського Євромайдану засудили
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську мітингують, попри заборону суду [відео]
  Теги: