5.ua

Євромайданівці пікетували МВС [відео]

  Близько тисячі євромайданівців пікетували Міністерство внутрішніх справ.

  Вимагали відставки чільника Віталія Захарченка і покарання правоохоронців, винних у розгонах мітингу. Із собою принесли символічну труну на знак засудження жорстокості «беркутівців». А міністрові змайстрували вінок із сміття. Акція тривала менше години. До мітингувальників з міністерства так ніхто і не вийшов. Вони кілька разів повторили свої вимоги і повернули назад.

  Юрій Михальчишин, народний депутат, ВО «Свобода»: «Такі пікети є дуже важливими, адже саме завдяки їм вдалось цей баланс сил похитнути і все-таки розвернути цей процес у зворотньому напрямку, судді почали хоч і неохоче, але принаймні робити перші кроки, аби не тримати невинних людей за гратами».

  Перший пікетувальник: «Ви бачили і знаєте добре, як побито наших дітей, є слухи, що 13 чи 16 пропало, ми тут пікетуємо, тому що міліція, ніхто не покараний по сьогоднішній день».

  Другий пікетувальник: «Мы уже устали и нас подняли именно эти разбойные нападения, этот беспредел, эти чиновники, которые унижают и оскорбляют которые законы не выполняют. Мы будем стоять до конца, до последней капли крови».

  Попередній матеріал
  За годину розпочнеться загальнонаціональний круглий стіл «Об’єднаємо Україну»
  Наступний матеріал
  Активісти Євромайдану пікетують будинок Клюєва [відео]