5.ua

Євромайдан вшанував пам’ять героїв Крут [відео]

  Саме на Аскольдові могилі похована частина студентів, які 96 років тому загинули в бою із більшовицькою армією Муравйова. Тож сьогодні кілька сотень протестувальників рушили організованою колоною під синьо-жовтими стягами. Крізь барикади Європейської площі – мітингарі пішли до Паркової алеї. Протестувальники висловили сподівання, що спецпризначенці не будуть заважати їх акції, та навпаки – самі захочуть долучитися до вшанування героїв бою під Крутами.

  Іван Крулько, організатор ходи: «Майданівці прийняли рішення піти до Аскольдової могили, де похована частина тих молодих студентів, віддати їм шану, вшанувати їхню пам’ять і покласти квіти героям Крут від Євромайдану. «Беркут», якщо вони є захисниками України – хоч частина з них приєднається до нашої колони, підуть разом з нами, вклоняться цим героям-українцям».

  Тарас Імахницький, протоієрей: «Подібно тим героям, які 96 років тому загинули за волю і незалежність від московських катів – сьогодні йдем, щоби звільнити Україну від катів теперішніх».

  Учасник ходи: «Знаю нашу історію, знаю, як хлопці відстоювали наші права, захищали Київ і тому думаємо вшанувати їх пам’ять. Ми також виходимо, щоб захистити нас, наші права та права наших майбутніх дітей».

  Учасник ходи: «Герої, 300 хлопців, які боролися за вірність, віддали своє життя і долю за вірність України».

  Попередній матеріал
  Арбузов поспівчував родинам загиблих і порадів діалогу з опозицією
  Наступний матеріал
  Дніпропетровські бізнесмени змушені тікати від репресій за трансляцію 5-го каналу