5.ua

Євромайдан святкує Різдво [відео]

   

  На різдвяному Євромайдані - чи не на кожному кроці облаштований вертеп. Настрій активістів піднесений, звідусіль лунає святкова музика.

  Галина Солодка, активіст Євромайдану: «То моя велика радість, що така дружня родина зійшлася у такому великому колі. То дуже є велика ласка».

  Ярослав Склярик, активіст Євромайдану: «Суть одна - ми славимо отця небесного господа бога і віримо у незалежну Україну».

  Поміж святкуваннями - охоронці Євромайдану влаштували вишкіл для активістів. Щоби тих навчити швидко одягати протигаз і завжди бути напоготові у випадку нападу на барикади.

  Юрій Кравчук, активіст Євромайдану ВО «Свобода»: «Якщо хочеш змінити світ - почни з себе! якщо ми хочемо щось тут добитися, ми маємо власним прикладом показувати, що ми готові до будь-якого розвитку подій».

  Опівдні українські церкви починають різдвяний передзвін. До них долучається і Майдан. За сценою - янголи-листоноші запускають у небо жовто-блакитні серця з намальованими побажаннями для України.

  Тіна Пересунько, організатор акції: «Українське серце має забитися з новим ритмом. Це буде просто початок нового життя в такому символічному значенні. Тому ми всіх запрошуємо і всі люди долучаються».

  Нині Євромайдан продовжує святкування. Побачити вертепи та виступи фольклорних колективів можна буде до глибокої ночі.

  Дмитро Мороз, Микола Лєбєдєв, Іван Вірченко, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  У Львові урочисто відкрили шопку
  Наступний матеріал
  Чорновол планує перебувати на стаціонарному лікуванні ще принаймні місяць
  Теги: