Євромайдан пікетував столичне ДАІ (оновлено)

  Водіїв, за їхніми словами, звинувачують у тому, що під час автопробігу до Межигір’я та інших будівель високопосадовців вони не зупинялися на вимоги інспекторів, порушували правила дорожнього руху. Доказів правопорушень ДАІ не надає. Як заявив під час зустрічі з народними депутатами виконувач обов’язків керівника ДАІ Києва Ігор Опанасенко, виклики, які в ці дні отримують учасники Автомайдану, здійснюються на підставі наказу МВС. Згідно з ним, працівники мають право надсилати повістки водіям в рамках розслідування адміністративних справ. Водночас, автомайданівці заявляють: репресивна машина тисне і на бізнесменів, котрі матеріально підтримують Автомайдан. 

   

  Михайло Черкасенко, учасник Автомайдану: «До мене додому зателефонувало два представники ДАІ, я їх запустив до себе в квартиру. Вони показали рапорт, нібито я 29 числа не зупинився на вимогу ДАІ. Місце, де я начебто не зупинився, зазначено перехрестя Залізничного шосе та Столичного шосе. Але справа в тому, що я взагалі в цей день не був у тому місці. Я живу в іншому місці, і там мені не потрібно було бути, і я там не був. Я написав, і у мене є свідок, який у той час був зі мною».

   

  Сергій Поярков, співорганізатор Автомайдану: «Яка мета була влади? Коли було 10 машин, їх почали пресувати – машин стало 50. Коли почали пресувати 50 водіїв – машин стало 500. Остання акція на Межигір‘ї – навіть по розрахунках ДАІ – там було біля 2-х з половиною тисяч авто. Якщо влада має за мету розширення нашого руху – то вона правильно робить».

   

  Попередній матеріал
  Тимошенко просить про полегшення умов утримання
  Наступний матеріал
  Опозиція вимагає припинити репресії проти Власенка
  Теги: