5.ua

#Євромайдан піде в Межигір'я

  Таким чином, активісти вчергове хочуть нагадати про покарання, яке мусять понести винні у побитті мирних демонстрантів, а також журналістів. Свої ультиматуми висунули і опозиційні депутати. Їх озвучили вони міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку. Зокрема, йшлося про розслідування нічного побиття журналістки та громадської активістки - Тетяни Чорновол.

  Ігор Швайка, народний депутат, ВО "Свобода": "Міністру сформували три основні питання: перше - починаючи з хвоста, коли буде розслідувано напад на Тетяну Чорновол. А влсане для цього необхідно один-два дні. Друге - це було звільнити від працівників внутрішніх військ, беркуту, працівників міліції центр міста Київ, вулиці Грушевського, Інститутська, які перегороджені зараз. І третє - щоб було розслідувані злочини, які були вчинені 30 листопада, 1 грудня, побиття мирних демонстрантів, фабрикація проти них кримінальних справ".

  Андрій Парубій, комендант Євромайдану:  "Ми цієї неділі збираємо народне віче. О 12-ій годині мітинг на Майдані незалежності із гаслом - Солідарність проти терору. Ми збираємо всіх, щоб показати Януковичу, що ми не дозволимо здійснювати терор проти наших активістів. І після мітингу ми влаштовуємо автомайдан на Межигір’я".

   

  Попередній матеріал
  США і Канада вимагають негайно розслідувати напад на Тетяну Чорновол
  Наступний матеріал
  Активісти Євромайдану колоною рушили пікетувати МВС через побиття Чорновол
  Теги: