Євромайдан готується до Віча – люди все прибувають

  Як зазначають самі приїжджі, які діставалися Києва власними  авто, ані проблем із зупинками патрулями ДАІ на трасі, ані завад в’їхати до центра міста – вони не помітили. Водночас, присутні протестувальники наголошують, що сьогодні чекають оприлюднення чіткого плану дій від лідерів опозиції. Люди підкреслюють – політичні опоненти влади досі не сформулювали послідовних кроків в акціях протесту. Водночас, мітинг арі хочуть почути й вирішення питання єдиного кандидата на президентських виборах-2015. На думку людей – опозиція має продемонструвати єдність.

  Протестувальниця: «Наші лідери повинні пропонувати щось уже конкретне. Час діяти, мені кажеться, вже краще».

  Протестувальник: «Не хочеться, щоби пролилася кров, але останні закони, ті, що були прийняті Верховною Радою, нелегітимно прийняті – вони обурюють людей, і вони можуть викликати дуже сильний гнів, але я не знаю, чого очікувати від цього Віча».

  Протестувальник: «Чесно кажучи, зараз немає такого враження, що вони всі разом – і що вони всі підтримують одного».

  Протестувальник: «Очікуємо якихось дій, щоби дійсно якась зміна була, а не просто стали там, побалакали і розійшлися, знову всі роз’їхалися. Їх не видно, вони хоча би вийшли з людьми поспілкувалися, можливо десь би разом прийшли до спільного».

  Протестувальник: «Треба брати і створювати альтернативну владу, починати, наприклад, з Києва. На всіх рівнях, по великому рахунку, і регіони, які підтримують, західні в тому числі, до яких я належу. Дії. Ми вимагаємо дій». 

  Попередній матеріал
  Єгиптяни проголосували за нову конституцію
  Наступний матеріал
  Більдт: Україна губить своє майбутнє
  Теги: