5.ua

Як знайшли Дмитра Булатова – репортаж з місця подій [відео]

  Доїхати до місця, де знайшли автомайданівця Дмтитра Булатова – непросто. З міркувань безпеки везуть околицями. Рухаємося темними селищними вуличками. Ось і будинок, власник якого прихистив понівеченого активіста. Господар хати розповідає – у закривавленому чоловікові, який прийшов до його воріт, зниклого активіста впізнав не одразу.

  Господар хати: «Гляжу, чоловік побитий іде. Весь у крові. Думал, п’яніца. Я сюда, за машину. А он такой страшний. Говорить – я Дмитро Булатов».

  На стільці ледве сидить понівечений Дмитро Булатов. В нього порізане обличчя, відшматовано частину вуха, по всьому тілу – синці та забої. Хто його викрав і де більше тижня утримували – сказати не може, адже весь час очі були зав'язаними. Єдине, що повторює – надвечір викинули з автівки, лісом блукав близько години, аж поки не вийшов до населеного пункту.

  Дмитро Булатов, співорганізатор Автомайдану: «У меня просто руки... Меня распяли, вот – прибивали. Ухо отрезали, лицо порезали. На теле живого места нет. А так, вы все видите».

  Господар хати обігрів та нагодував Дмитра Булатова. По пам'яті активіст набрав номер друзів, вони й примчали на допомогу та покликали журналістів.

  Дмитро Булатов, співорганізатор Автомайдану: «Видно плохо, потому что я в темноте сидел все время. Суп, меня угостили, очень вкусный был».

  Юрій, друг Дмитра Булатова: «Известно, что его держали, известно, что его два дня не кормили, известно, что его выбросили в лесу. И известно, что он добрался до села. Нашел людей, которые стояли возле магазина. И позвонил нашим спортсменам, своим друзьям, потому что только их телефон он помнил и потом все уже приехали».

  Понівеченого активіста доправили до однієї зі столичних приватних клінік. Про стан здоров'я постраждалого, кажуть близькі, говорити зарано. Адже попереду – ретельний медичний огляд.

  Анна Грішина, Сергій Клименко, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  Сьогодні суд розгляне вироки «в’язням Банкової»
  Наступний матеріал
  У столичному ДАІ знову пообіцяли не чіпати євромайданівців [відео]