Як рідні шукали автомайданівців у міліцейських відділках [відео]

  Зниклих під час цих нічних подій автомайданівців, їхні родичі розшукували чи не весь день. До цієї операції згодом долучилися і народні депутати. Наразі результат такий: одного із затриманих доправили до лікарні. А російського журналіста, якого спіймали разом з автомайданівцями, відпустили на волю.

  Зрання розшукувати зниклих у ніч проти четверга автомайданівців по столичних райвідділах міліції почали родичі та друзі активістів. Біля дарницького управління - закривавлений сніг і криваве ганчір’я. Чому - пояснити не можуть.

  Міліціонер: «Я не можу (пояснити) чому на снігу кров. Може людина вийшла і якусь свою річ викинула».

  Шістьох активістів знайшли у Дарницькій міліції. Їх туди доправили як порушників громадського порядку.

  Інна Гамалій, помічник начальника Дарницького райуправління міліції: «Було доставлено ряд осіб, зараз вони перевіряються. пишуть заяви, проводяться слідчі дії».

  Олеся Мамчич, дружина автомайданівця Олександра Кравцова: «Тут знайшли Дениса. Кажуть, що мама котра знайшла його, не впізнала після побиття».

  Шукати решту зниклих по райвідділах разом із родичами почали народні обранці. 17-тьох чоловіків доправили до Оболонського управління. До установи карети швидкої допомоги приїжджали кілька разів. Нардепам затриманих не показали та повідомили, щонайменше одного - Андрія Ленця - ушпиталять.

  Леонід Ємець, народний депутат, «Батьківщина»: «Як сказав слідчий найближчим часом їм оберуть статус. Швидше за все, він каже, дві-три особи залишаться в статусі свідка, всім іншим буде пред’явлено звинувачення і справи передані до суду».

  Ворота цього управління зачинені. Згодом саме з них вийшов російський журналіст Андрій Кисельов, якого вночі затримали разом з автомайданівцями.

  Андрій Кисельов, журналіст: «Это «Беркут» нас жерстко задержал всех. Говорил что я журналист - не поверили. Ну, сразу не поверили, а потом уже было поздно. Понятно что они там как-то обработаны, потому что сразу спрашивают сколько вам заплатили?»

  Побачити активістів - у супроводі депутатів, впустили двох дружин, які чергували біля входу.

  Олеся Мамчич, дружина Олександра Кравцова: «Ну головне що побачили їх живих, взагалі побачили. Так трохи побиті, покоцані, з невеликими синцями, ходять самі. Треба писати заяву про нашу пропалу машину».

  Серед затриманих - таксист Рудольф Абрамян. Його дружина Юлія зі сльозами на очах розповідає, її чоловік був аполітичним і лише виконував замовлення від клієнтів.

  Юлія Абрамян, дружина Рудольфа Абрамяна:«Мой муж работает в такси, выполнял заказ. в 4. 15 взял заказ с лесного массива вез пасажиров в центр города. в 7 утра я начала звонить, оба телефона отключены. Был он на машине, машина розтрощенная, разбитая, неизвестно где и как. Мой муж находится в райотделле и что на сегодняшний день, какие ему предъявляют обвинения - этого я не могу знать».

  Ксенія Дворнікова, Ольга Петрів, Андрій Верстюк, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Як «Беркут» полював на активістів Автомайдану [відео]
  Наступний матеріал
  Європа не лише стурбована, але вражена й обурена останніми подіями в Україні [відео]
  Loading...