Відлуння Банкової. У Львові затримали і побили фотокореспондента

  Фотокореспондента Олега Панаса, який був присутнім біля Адміністрації Президента  під час подій першого грудня затримали у Львові і вже доправили до Києва.

  Про затримання повідомила знайома фотокореспондента, яка стала очевидицею інциденту. За її словами - двоє невідомих чоловіків у цивільному, вдягнули на фотокора кайданки  та затягли до машини, яка поїхала у невідомому напрямку. Львівська міліція уже підтвердила факт затримання Олега Панаса.  Кажуть - діяли за законом, згідно рішення суду від 8 грудня. Фотокореспонденту закидають   неправомірні дії на банковій першого грудня.

  Ольга, очевидець затримання: "В нього руку були за спиною в наручниках, вони його фактично волочили по землі, я чула, що він кричав люди допоможіть, я активіст, я фотограф, мене звати Олег Панас, я зрозуміла, що це мій знайомий, я його спочатку навіть не впізнала, бо він був побитий".

  Олександр Рудяк, начальник ГУ МВС у Львівській області: "Підозрюється за слідуючими статтями, за якою саме чи за всіма разом я цього коментувати не можу, тому що кримінальне провадження в нас не знаходиться. 194 умисне знищення або пошкодження майна. 294 масові заворушення. 341 захоплення державних або громадських будівель чи споруд. 342 опір представникові влади, представникові правоохоронного органу".

  Попередній матеріал
  Міністри закордонних справ Швеції та Литви засудили маски-шоу в офісі "Батьківщини"
  Наступний матеріал
  «Беркут» знищив барикади мітингувальників на Лютеранській [відео]
  Теги: