5.ua

В Ужгороді страйк студентів продовжується [відео]

   


  Вони пройшли ходою біля приміщень факультетів Ужгородського національного університету та закликали студентів не боятися погроз і долучатися їхнього Євромайдану. Таким чином молодь підтримала загальноукраїнський студентський страйк. Минулої ночі близько 20 активістів ночували на Театральній площі. Вони організували відео трансляцію з інших євро майданів України, грілися біля багаття, співали пісень і розмірковували про майбутнє України. Цю ніч теж обіцяють тут стояти.

  Юлія Дуб, учасниця акції: «Ми будемо організовувати на цілий вечір якісь заходи на нашій площі, як ми вже назвали Європлощі і по студмістечку і теж будемо дивитися фільми різні зараз наприклад хочемо сьогодні показати фільм 16-ть днів революції про революцію на граніті студентську яка стала поштовхом до незалежності України, можливо це з мотивує людей, якось їх підтримає».

  Андрій Дзямко, учасник акції: «Для України я бачу позитиви - це розвиваючась економіка, тобто економіка країни буде розвиватися швидше, з’являться нові товари із Євросоюзу, які будуть набагато дешевші, якісніші, також будуть розвиватися наші підприємства набагато швидше модернізуватися,   моя думка, що майбутнє за технологіями, а не за стагнацією, яка є в митному союзі».

  Попередній матеріал
  Студенти принесли до АП вимоги до Януковича [відео]
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі відбулися мітинги противників і прихильників євроінтеграці [відео]