5.ua

В Ужгороді спалили автомобіль активіста Євромайдану [відео]

   

  Іномарка опозиціонера Ярослава Шафаря була припаркована за 200 метрів від головного управління обласної міліції. На місці працюють експерти, слідчі не виключають версії про підпал. Поблизу згорілої автівки вони знайшли рештки ґнота та займистої речовини. Потерпілий Ярослав Шафарь упевнений, що таким чином на нього намагаються тиснути.

  За даними правоохоронців, в Ужгороді лише протягом року підпалили щонайменше два десятки автомобілів, серед них – машини працівників обласних судів, прокуратур, міліції та чиновників.

  Ярослав Шафарь: «У мене лише один є мотив, тому що у мене нема ворогів, я неконфліктна людина і у мене немає боргів і так далі, тому єдине, що мені спадає на думку, це все-таки за то, чим я займаюся, це все-таки політичний мотив, а саме за те, що я є організатором Євромайданів в Ужгороді і мої вислови досить такі різкі, особливо у бік влади».

  Олег Подебрій, речник УМВС в Закарпатській області: «Було встановлено, що автомобіль загорівся внаслідок підпалу автомобіля «КІА Сід», на зараз, на 9-ту годину ранку, вже порушене кримінальне впровадження за статтею 194, частиною 2 – умисне знищення майна шляхом підпалу».

  Попередній матеріал
  На засіданні ПР Клюєва зустріли оплесками [відео]
  Наступний матеріал
  Погоджувальна рада ВРУ пройшла без опозиції [відео]