5.ua

В Одесі студенти мітингували за євроінтеграцію [відео]

  На знак підтримки євроінтеграційного курсу України в Одесі вийшли близько півсотні студентів. На початку акції вони збиралися підняти прапор Євросоюзу біля головного корпусу Одеського національного університету імені Мечникова, 

  Крім цього, студенти також на великому аркуші написали свої аргументи, чому саме хочуть до Європи - це подорожі без перешкод, та гідна старість в Україні з європейським майбутнім. За студентським мітингом спостерігали викладачі. Акції не перешкоджали, лише знімали страйкарів на мобільні телефони. Працівники університету пообіцяли, що репресій за участь у акції не буде. Страйк тривав близько трьох годин. А от ввечері активісти обіцяли зібратися знову на Одеському євромайдані.

  Ірина Гірник учасниця мітингу : «Ми хочемо показати, що студенти Одеси також за євроінтеграцію, ми хочемо підтримувати Київ, інші міста України, які зараз також виступають, ми вже не діти, ми не є наївні, ми чудово розуміємо, якщо ми увійдемо у Євросоюз, то на другий день нічого не зміниться, але це величезний шанс для України, який ми просто не маємо права втрачати.»

  Попередній матеріал
  Під представництвом ЄС у Києві мітингували члени НРУ [відео]
  Наступний матеріал
  Сьогодні лідери ЄС ще раз запропонують Януковичу асоціацію [відео]