5.ua

В Одесі спалили автомобіль одного із лідерів місцевого Євромайдану [відео]

   

  Після того як авто активіста вибухнуло, полум’я перекинулося на інші дві автівки, що стояли поруч. Вночі також спалили машину ще одного активіста Антона Степанішина, який останні три дні разом із поплічниками блокував частину внутрішніх військ. Там, за словами активіста, до нього підійшли кілька людей у цивільному і сказали, що вони переписали всі номери присутніх на акції авто і з’ясували імена власників. Про згорілу автівку Степанішина повідомили самі правоохоронці, які прийшли до нього додому зранку і попросили написати пояснення.

  Олександр Остапенко, лідер Одеського Євромайдану:« Это такое своеобразное борьба через «титушек» тех же с любым инакомыслием и в том числе эта борьба дошла до города Одессы, я даже не знаю, как в этой стране можно рожать и  растить детей теперь – страшно просто, потому что  следующий шаг это – убийство».

  Антон Степанишин, активіст Одеського Євромайдану:«Сотрудники милиции ко мне пришли в 8 часов утра, особо они акцентировали на том проводились какие нибудь ремонтные работы относительно электрочасти, относительно проводки, работы не проводились. Мы видели на записи видеокамеры вспышка и убегает человек, это есть и это будет выложено в интернет».

  Попередній матеріал
  Тимошенко просить доправити її на судове засідання у справі ЄЕСУ
  Наступний матеріал
  На Майдані Незалежності День скорботи за загиблими активістами [відео]