5.ua

В Івано-Франківську розпочали бойкот бізнесу регіоналів [відео]

  Вдень, близько десятка людей вийшли під стіни будівельного супермаркету "Епіцентр". Понад годину вони роздавали листівки та переконували людей відмовлятися від товарів і послуг від "регіоналів". Кажуть, бойкотування лише починається. Одразу після Нового року акція зачепить і інші компанії. У списках міських активістів понад 20-ть найменувань марок, фірм та магазинів, які вони планують бойкотувати ближчим часом. 

  Андрій Семенюк, громадський активіст: "Ми роздаємо такі інформаційні листівки, де є емблеми всіх фірм, де є власники регіонали. Тобто ми піднімаємо свідомість громадян, аби вони не купували в тих компаній. В тих виробників, які підтримують режим. Тобто вони є стовпами режиму. Це є бізнес, який збудований на нещасті українських людей. Купуйте українське, купуйте наше, в нас чимало є добрих виробників, які зїдають великі корпорації, такі як епіцентр".


  Учасник мітингу: "Ми будемо пікетувати й інших виробників. Цілком імовірно родинна ковбаска, наприклад. Але є ще й інші варіанти. Тобто можливо, буде зроблено інше. В центрі буде вивішено великі плакати з переліком марок, компаній і виробників, приналежних Партії Регіонів".

  Учасник мітингу: "Партія Регіонів проти вступлення в ЄС. Думаю, потрібно на них якось впрливати, аби вони поставилися до вступлення в ЄС якось позитивно".

  Попередній матеріал
  Одному з активістів херсонського євромайдану вибили вдома усі вікна
  Наступний матеріал
  У російському Дагестані вибухнула саморобна бомба: 2 жертви
  Теги: