5.ua

В Івано-Франківську понад 12 000 людей мітингували проти МС [відео]

   

  В акції взяли участь переважно студенти. Спочатку символічну домовину принесли на Майдан для віче. Потому, із закликами "Молодь за Європу!" пішли під стіни облдержадміністрації. Там майже дванадцять тисяч мітингарів вимагали від обласної влади слідом за міською вивісити на фасаді будівлі прапор Євросоюзу. Потім активісти повернулись на Євромайдан, де й далі продовжують мітингувати закликаючи уряд та Президента підписати євроінтеграційний документ завтра у Вільнюсі. 

  Тарас Случик, громадський активіст: "Це такий символ-послання для Президента, для урядовців про те, що Таможенний союз вже давно помер. І ми не хочемо вступати в союз, якого не існує, який вже давно мертвий. Ми хочемо іти в Європу, де живе студенство, виходить на акції протесту. Це такий невеличкий символ, що ми хочемо в Європу, а не хочемо об’єднуаватися з Російською Федерацією і Білорусією".

  Сашко, студент: "Галичина ніколи не підкорялася Росії і не буде підкорятися. Ми тільки за Європу, ми підтримуємо Євросоюз. Нехай в цій труні просто помре Митний союз, ми за євроінтеграцію".

  Попередній матеріал
  Львівські перевізники відмовляються везти людей на Євромайдан до Києва [відео]
  Наступний матеріал
  У Сімферополі провели дві акції протесту проти асоціації з ЄС [відео]