5.ua

Ужгородські студенти оголосили страйк [відео]

  Страйк оголосили ужгородські студенти, аби висловити свою прихильність євроінтеграції на протест вийшли більше тисячі активістів.

  Із закликами долучитися до учасників євромайданів і боротися за своє європейське майбутнє, студенти пройшли масштабною ходою біля усіх навчальних закладів міста. Нині дістались центральної площі міста. У руках студенти тримають плакати із написами «Європа починається з тебе. Студенти обирають ЄС», співають гімн України та скандують гасла на підтримку євроінтеграції.

  Ярослава Бережнюк, студентка: «Потрібно створювати нові робочі місця, потрібно.. ми не можемо завжди залежати від Росії і потрібно, звичайно потрібно не тільки один вектор, наприклад націлений на Європу, але все-таки, я вважаю, що варто нам рухатися до розвинутого суспільства».

  Віктор Бедь, ректор Ужгородської богословської академії: «Ми вважаємо, що ми маємо бути в єдиній сім`ї цивілізованих європейських народів з вільними правами з конституцією, гідним відношенням до людського життя і повагою до людини, тому ми тут і підтримуємо студентство Ужгорода».

  Попередній матеріал
  На Майдані Незалежності мітингувальники встановлюють військовий намет
  Наступний матеріал
  Косьянчич: ЄС пильно стежить за подіями в Україні [відео]