5.ua

У Житомирі суд заборонив євромайданівцям встановлювати намети на площі Корольова [відео]

   

  У міськраді припускають, мітинг може перерости у масові заворушення. Правоохоронці звітують до мітингувальників жодних претензій не мають.

  Юрій Дем’яненко, начальник управління громадської безпеки УМВС України в Житомирській області: «Під час проведення даних заходів жодного порушення громадського порядку під час проведення масових заходів не було зареєстровано. Скарг на дії або бездіяльність працівників міліції до управління внутрішніх справ у житомирській області не надходило».

  До зали судового засідання журналістів не пустили. Справу розглядають дві години. Далі суддя оголошує перерву і повертається через три години з рішенням - встановлювати намети і використовувати звукопідсилюючу техніку забороняють тільки Івану Фурлету, організатору акції «Я обираю ЄС».

  Іван Фурлет, громадський активіст: «Я це розцінюю як тиск. Тобто зрозуміло, що наша акція є безстроковою, ми знаходимось цілодобово у наметах і унеможливлення розміщення наметів чи обігрівальних засобів унеможливить знаходження людей і максимального висвітлення і максимального висловлення позиції громадян України щодо євроінтеграції України».

  Ті, хто збирається ночувати на Євромайдані кажуть, - суд не зобов’язав їх знести намети, які вже стоять, тож нічого змінювати не будуть.

  Володимир Радзюк, мітингувальник: «Даже якщо забороняють нам зараз палатку тут , все одно ми будемо стояти тут до останнього, поки пан президент не виконає і не підпише угоду з ЄС».

  Вже у середу житомирські активісти запланували Віче «За європейську Україну». Кажуть, що проведуть його за будь-яких умов.

  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомир, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Янукович обіцяє зробити все можливе, щоб скоротити закупівлю російського газу
  Наступний матеріал
  Учасників недільної масової бійки біля Кабміну судять у Печерському райсуді