У Житомирі на противагу Євромайдану зібрали мітинг бюджетників [відео]

  Спочатку туди прийшли майже тисяча прихильників чинної влади. Із плакатами у руках люди стояли на ґанку будівлі і блокували вхід. За їхніми спинами стояли кілька десятків міліціонерів. Мітингувальники запевнили – приїхали до Житомира власним коштом, щоби підтримати чинну владу і запобігти захопленню обладміністрації. Згодом до держустанови прийшли на мітинг майже 200 місцевих євромайданівців. Утім, позачергова сесія облради так і не відбулася – через відсутність більшості депутатів. Євромайданівці мітинг припинили і рушили центральною вулицею міста, закликаючи людей приєднуватися до них.

  Мітингувальники (скаднують): «Фашизм не пройде! Ми регіони – нас мільйони!»

  Бабуся-антимайданівка: «Чого 5 канал такий несправедливий? Якщо ви журналісти, ви несправедливо! Ви маєте прийти і на ту сторону, і на ту! А ви прийшли, і я знаю, що ви виріжете! Ви не покажете те, що вам не вигодно!.. За нашого Рижука, за нашого Дебоя, щоб він остановив мир, покой в нашем городе!»

  Оксана Михальчук, учасниця акції: «Ми працюємо на державній службі, тут у нас і вчителі, державні службовці, представники інших органів виконавчої влади. Ми хочемо показати Україні, опозиціонерам, що є люди, які окрім того, що викрикувати гасла, ходять кожного дня на роботу, забезпечують життєдіяльність району і інших ланок».

  Владислав Пучич, активіст житомирського Євромайдану: «Це просто бюджетники, яких під страхом звільнення з роботи звезли з усієї області сюди».

  Руслан Годований, активіст житомирського Євромайдану: «Ми просто хотіли поговорити про ситуацію, замість того бюджетників поставили захищати міліцію. Це, напевно, українське ноу-хау, коли футбольні фани охороняють порядок, а бюджетники захищають міліцію».

  Євромайданівці (скандують): «Житомир, вставай!» 

  Попередній матеріал
  Миколаївську ОДА тепер охороняють не «тітушки», а громадське формування [відео]
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі суд визначив запобіжні заходи 32-м протестувальникам
  Теги: