У Вінниці порозумілись ОДА і Народна рада [відео]

  За домовленістю, мітингарі займатимуть три кабінети в приміщенні ОДА. Серед вимог – відновлення у тамтешніх вишах студентів, яких виключили через участь у Євромайданах. Крім того, опозиціонери закликають припинити репресії та переслідування. Губернатор прийняв низку пропозицій Народної ради, відтак працівники ОДА зайшли на свої робочі місця.

  Людмила Щербаківська, співкерівник вінницької Народної ради: «Я заявляю про те, що громада Вінниччини знаходиться у приміщенні обласної ради і буде знаходитись тут постійно, вдень і в ночі, що тут працює кухня, що тут є вільний доступ в приміщення обласної ради всіх громадян. Я бачу, що влада готова йти на поступки, вона готова працювати з народом, прислухатися до народу у Вінницькій області».

  Іван Мовчан, голова Вінницької ОДА: «Дуже важливо, щоб ми переформатували роботу так, щоб більше уваги приділяли саме вінничанам і громадськості, ми чули їх, чули не тільки деклараціями – чули серцем і повністю відповідали, скажімо, працюванням, які будуть формуватися». 

  Попередній матеріал
  Буковинські свободівці скаржаться на тиск з боку міліції [відео]
  Наступний матеріал
  Донеччина паралізована снігопадами – оголосили надзвичайний стан [відео]