5.ua

У Тернополі оголосили повну мобілізацію [відео]

  Виконавчий комітет Тернопільської міської ради ухвалив рішення про включення системи оповіщення, через яку повідомили тернополян, що в державі відбуваються надзвичайні події і населення не може стояти осторонь цих процесів. В усіх храмах міста о 8 годині ранку лунав дзвін. Міський голова Тернополя Сергій Надал закликав брати участь у мирних акціях і не дати можливості цитуємо: «режиму задушити майдан у Києві». Депутати міської ради вирушають у Київ. Тернополяни на площу приходять із теплими речами, протигазами та касками. Автобуси вирушають по мірі заповнення. Допомогти з вивезенням до столиці пікетувальників зголосилися чимало приватних перевізників.

  Марія Чашка, член комітету національного спротиву: «Тут стоять автобуси, підходять люди, які записуються, які хочуть їхати на Київ, ми їх формуємо у групи, призначаємо старшого. Перевізники приїжджають, які пропонують свою допомогу, які готові перевозити людей. Всі абсолютно перевізники офіційно виїжджають з Тернополя. В них в порядку всі документи».

  Олександр Мудрик, водій, приватний перевізник: «В мене 8 чоловік разом з водієм. Я ще мав вночі там бути, але далеченько».

  Тернополянин: «Ми їдем на мирну акцію. Ми нічого не беремо, ми беремо документи. 5 чоловік нас їде поки що».

  Попередній матеріал
  Ештон знову зустрілася з Януковичем [відео]
  Наступний матеріал
  15 людей ушпиталили під час спроби правоохоронців зачистити Майдан від барикад [відео]