5.ua

У столичному ДАІ знову пообіцяли не чіпати євромайданівців [відео]

  Вимагали дати відповіді на запитання: чому на Майдан Незалежності не пускають машини, що везуть протестувальникам дрова, пальне та шини. І як в Інтернеті з’явилися дані про автівки, які згодом спалили, адже доступ до цих відомостей мали лише працівники Державтоінспекції? Керівник столичного ДАІ відповів: як з’явилася ця інформація у всесвітній мережі – не знає, але з’ясує, а автівкам, що прямують на Майдан, перешкод не чинять. Мовляв, інспектори зупиняють лише тих, хто порушує правила дорожнього руху, або ж не має дозволу на в’їзд до середмістя. Крім того, від водіїв вимагають показати документи, які б засвідчували що саме і кому вони везуть. Пікетувальникам керівництво ДАІ пообіцяло ставитися до них лояльніше.

  Олександр Бригинець, народний депутат, «Батьківщина»: «Ті автомобілі, які сьогодні знищуються в Києві – частина з них, на нашу думку, були зафіксовані системою «Рубіж», і передана, викладена в Інтернеті з ініціативи, чи з дозволу, чи з халатності ДАІ. І таким чином вони несуть відповідальність. Нас попросили надати інформацію про сайти, де це надруковано і вони самі звернуться в прокуратуру, і ми для того, щоб з’ясувати, яким чином потрапила ця інформація».

  Активіст: «Чому порушуються конституційні права українців? Чому, наприклад, не пускають машини на Майдан з дровами, з їжею, з водою?»

  Анатолій Курінний, начальник УДАІ Києва: «У прикладах затримання дров, бензина і колес – немає. Но коли водії порушують правила дорожнього руху ілі порушують закон – працівники ДАІ будуть виконувати свої функціональні обов’язки. Таких випадків не було. Коли порушують – працівники виконують свої обов’язки».

  Попередній матеріал
  Як знайшли Дмитра Булатова – репортаж з місця подій [відео]
  Наступний матеріал
  Яценюк: в Україні з’явились «ескадрони смерті» [відео]