5.ua

У Львові студенти вимагали відставки Сала [відео]

  Там відбувся мітинг. Учасники акції скандували «Україна в ЄС». Після двогодинного віче студенти рушили до Львівської ОДА, де вимагали відставки Олега Сала та закидали сніжками держбудівлю. Далі знову повернулися до пам’ятника Шевченку. Зараз там триває безстрокова акція. Активісти запрошують приєднатися до них. Жодних сутичок не відбулося. Охороняють студентів біля десятка міліціонерів, які також під час ходи перекривали рух на дорогах.

  Мітингувальник: «Народ сам вибирає свій шлях. Він може скинути ту владу і тоді в нас є майбутнє. Ми бачимо, що не маємо майбутнє через то ми виступаємо. Ми не одні. Ми показуємо свій характер. Ми хочемо бути з Європою. Ми хочемо краще майбутнє не лише для себе, не лише для наших дітей, а й для майбутнього покоління».

  Олександр Степаненко, співорганізатор акції: «Ми пішли ходою, щоб залучити найбільше студентів і оголосити страйк Львова. До нього приєднались майже всі університети. Є майже повна співпраця з ректорами. Є тільки декілька університетів які відмовились від того і заборонили студентам приходити сюди. Вони мабуть не хочуть щоб їхні студенти робили майбутнє для своєї країни».

  Попередній матеріал
  У Чернігові за рішенням суду знищили Євромайданчик
  Наступний матеріал
  У Києві міліція не пропустила на Євромайдан вантажівку зі звукопідсилювальною апаратурою