5.ua

У Луганську заборонили акції протесту та мітинги до 14 січня [відео]

  До 14-го січня заборонили проведення будь-яких акцій протесту та мітингів у Луганську. Таке рішення ухвалив окружний адмінсуд міста.

  Проводити акції непокори заборонили окремим громадським організаціям, партіям, а також чільниками цих об’єднань . Усього «чорний список» сягає двох аркушів. Його зранку вручили судові виконавці організаторам сьогоднішнього мітингу за ЄС на який прийшло близько півсотні людей. А от правоохоронців та силовиків біля стін ОДА було удвічі більше. У міській раді пояснюють, відповідне клопотання подали до суду аби попередити можливі заворушення між партійними та громадськими опонентами, які подають заявки на акції на один і той же день та час. Всупереч забороні суду акція на підтримку євроінтеграції триває і зараз. Мітингарі із стягами ЄС та України в руках і досі стоять на площі.

   

   

   

  Олександр Калінін, організатор акції: "Я не знаю на каком основании, я не знаю, чем єто предусмотрено, я ето расцениваю только так, что ета власть боится віхода людей на улицу. Власть всячески мешает сказать свое мнение по поводу Євросоюза, Євроинтеграции Украини, власть хочет сама принять решение куда мы идем, как мы идем".

   

  Ганна Груша, учасниця акції: "Я проти Януковича, що він задержує підписання з ЄС. Я за ЄС. Пока буду ходить кожний день, пока в мене сила є. щоб підписав ЄС. Я обращаюся Віктор Федоровичу, підпишіть. Ви казали, почую кожного. Почуйте пенсіонера".

   

  Попередній матеріал
  ДАІ 3 години перевіряли документи автобуса, який їхав на Євромайдан [відео]
  Наступний матеріал
  Євромайдан на Майдані Незалежності: ніч 5-та