5.ua

У Луганську до 31 грудня заборонили масові заходи [відео]

  Із відповідним рішенням судові виконавці ознайомили активістів під час проведення чергового антиєвроінтеграційного мітингу. Близько сотні комуністів саме пікетували облраду із вимогою проведення референдуму щодо вступу до Митного Союзу. Утім, після оголошення вердикту суду свій мітинг вони оголосили зустріччю із депутатами міської та обласної рад. Напередодні цей суд вже забороняв акції - але не всім - лише певним громадським організаціям, партіям, а також чільниками цих об’єднань. Прізвищ та назв було на два аркуші.

  Ірина Отауш, начальник виконавчої служби Кам`янобрідського району м. Луганська: «Абсолютно во всех исполнительных службах города Луганська находяться оглашенные решения суда которым запрещены массовые заходы вот этих должников, которые были оглашены. Если они будут продолжать проводить, то естественно мы примем соответствующие меры согласно закону».

  Максим Чаленко, перший секретар Луганської міської КПУ: Мы не нарушаем запрет суда на самом деле, запрет суда четко говорит о том что ограничить право луганськой городской органищацыи Компартии, Чаленко Максима как руководителя подавшего заявку. Я не провожу здесь акцию  как руководитель компартии. Я законопослушный гражданин. Я соглашусь с решением суда и не обираюсь обжаловать».

  За дві години у центрі Луганська розгорнули чотири намети й опозиціонери. Під прапорами Батьківщини та Свободи розташували так звані громадські приймальні. Зібрали такі намети близько трьох десятків людей. Також прийшли і судовІ виконавці які нагадали опозиції про вчорашнє рішення окружного адмінсуду. Натомість, представники народних депутатів запевнили, розгортатимуть намети і надалі.

  Ірина Отауш, начальник виконавчої служби Кам`янобрідського району м. Луганська: «Якщо вони будуть проводити будь-які масові заходи вони порушать рішення суду. На цей час не порушують, якщо прийде кілька десятків людей до народного депутата це буде масовий захід? Якщо депутат буде проводити масові заходи від Свободи то він буде порушувати рішення суду. Я не орган який тлумачить рішення суду. Я орган який виконує».

  Анастасія Ципляєва, помічник народного депутата: «Повідомлення є що кожного дня, будемо намагатися. Ви бачите, який тиск сьогодні у Луганську. Нам не давали спочатку ставити намети, міліція, виконавці намагалися заборонити нам це робити. Тиск в Луганську шалений але ми будемо намагатися щоб не порушували наші Конституційні права та мешканців Луганська».

  Попередній матеріал
  Луценко поспілкувався зі студентами на Майдані Незалежності [відео]
  Наступний матеріал
  19 тис підписів зібрала петиція з вимогою до уряду США щодо санкцій проти Януковича