У Києві стартував форум Єврормайданів

  Кажуть, потреба виникла після низки масових акцій у різних обласних центрах – тоді там відчули брак уваги зі столиці. Окрім того, делегати планують сформулювати вимоги до нового уряду та обговорити механізми впливу на владу. Учасники форуму розділилися на чотири групи, у яких спілкуватимуться до вечора. Потому – мають підбити підсумки.

  Дмитро Капранов, співорганізатор форуму Євромайданів: «Коли в Києві погано, коли в Києві стріляють – всі регіони піднімаються і їдуть в Київ. А коли стріляють в Черкасах, Запоріжжі, Дніпропетровську – Київ навіть віче не провів тематичного на цю тему. І от власне активність регіонів і координація з Києвом – це задача наша і тому термінова».

  Дмитро Чемерис, делегат від київського Євромайдану: «Люди вийшли за те, щоби змінити систему президентського авторитаризму на парламентсько-президентську республіку, або й на пряму демократію, і друга – змінити систему олігархічного капіталізму на соціальну систему з соціальними реформами. І я думаю, що цей уже другий форум Євромайданів здатний сформулювати ці дві речі, ці речі – вимоги від громадськості».   

  Попередній матеріал
  Автомобільний рух у 4-х областях України – ускладнений через негоду
  Наступний матеріал
  Екс-міліціонер «Павлик Морозов» – проти Євромайдану
  Теги: