5.ua

У Криму мітингували проти євроінтеграції [відео]

   

  На сходах під кримським Парламетом палають манекени, які є символом одностатевих шлюбів. Саме таким перфоменсом своє бажання не вступати до Євросоюзу проілюстрували проросійські налаштовані кримчани.

  Позицію уряду України – призупинити підписання угоди про асоціацію з ЄС підтримали як парламентарІ автономії, так і близько трьох сотень мітингувальників

  Перший протестуючий: «Давайте наконец-то поймем, что мы никому не нужны кроме самих себя. Если мы сами себя не обеспечим не будет ни хорошего дяди, не хорошей тети. Жить нам здесь  в Украине, а не в Европе».

  Другий протестуючий: «Мы смотрим, что в Греции – все безработица, а мы волнуемся еще за внуков за детей. Где они будут работать в этом ЕС».

  Третій протестуючий: «С Россией. Потому что там президент умняй».

  Четвертий протестуючий: «Мы лично русские люди. Для нас Россия дорога. Вот мы туда идем – в ТС. К России поближе. Европа совершенно нам не нужна».

  За півгодини схожий мітинг відбувається під тими ж прапорами та зі схожими гаслами, але вже біля будівлі представництва Президента України в Криму. Він менш численний – близько сотні учасників 

  Перший протестуючий: «Закабалят нас. Им нужна для их щупалець дешевая рабсила. Что они и сделают если добьються вхождения украины в ЕС».

  Другий протестуючий: «Пусть такие как наши боксеры, которые могут морду бить, не лезли бы. У них там дети, они все там учаться. Наши дети, в основном, туда не попадут. А кто хочет за границу їздить и сей час может поехать без всякого Евросоюза».

  На цьому заході головують комуністи, тож додається ще й вимога проведення всеукраїнського референдуму.

  Олександр Чернишев, секретар Сімферопольського міському КПУ: «Сегодня власть нас пытается втянуть в Евросоюз. Так давайте, чтоб не спекулировать на этих настроениях – пророссийских или проевропейских, проведем референдум и определимся с кем мы и за чем едем».

  Обидва мітинги тривали по півгодини й завершилися резолюціями, які передали до Парламенту Криму та Представництва Президента у Криму. Вимога першого зібрання – не руйнувати зв’язків із сусідньою Росією, другого – проведення референдуму.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим.Сімферополь, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Громадські активісти заявляють про наміри встановити намети на Майдані Незалежності [відео]
  Наступний матеріал
  8 років ув’язнення отримав донетчанин, який у березні захопив у заручниці співробітницю кредитного союзу [відео]