У Харкові спалили мікроавтобус активістів місцевого Євромайдану

  У Харкові спалили мікроавтобус активістів місцевого Євромайдану.

   

  Машина, що була припаркована в одному з подвір'їв ценра міста спалахнула близько другої ночі. Ніхто не постраждав. Активісти використовували мікроатобус для перевезення до Києва на Євромайдан звукового обладнання та теплих речей які їх передавали до столиці харків’яни. Для таких цілей автівку орендували. Тож, активісти зараз збирають кошти, щоб відшкодувати власнику близько десяти тисяч доларів. У підпалі вони звинувачують  місцеву владу і вже написали заяву до міліції. Кажуть - на місце події не виїхав жоден експерт. Міліція за фактом підпалу розпочала кримінальне провадження. А щоб інцидент не повторився активісти планують  посилити заходи безпеки.

  Дмитро Пилипець, організатор харківського Євромайдану: «Всю відповідальність за цей підпал ми покладаємо на Кернеса і Добкіна як людей, які намагаються пригальмувати спротив на Харківщині. Цей автомобіль був орендований харківським Євромайданом, щодня він транспортував до Євромайдану звукове обладнання і теплі речі, які приносили харків’яни, щоб передати на Київ».

  Володимир Кішкін, начальник Дзержинського РВ ГУ МВС В Харківській області: «Был проведен осмотр места происшествия, данный факт зарегестрирован в журнал единого учета, порушено криминальное производство по факту ст. 194 ч.2 — умышленное повреждение чужого имущества путем поджога, ведется досудебное следствие».

  Попередній матеріал
  На масовий провладний мітинг Партія регіонів до столиці звозить тисячі людей [відео]
  Наступний матеріал
  На Євромайдані почали проводити екскурсії [відео]
  Теги: