5.ua

У Дніпропетровську мітингують, попри заборону суду [відео]

   

  Дніпропетровські протестувальники оговтуються після знесення Євромайдану. Постраждалі обурюються діями невідомих молодиків, які розтрощили наметове містечко.

  Антон Іванов, учасник Євромайдану: «Вони зразу знесли палатки і на цьому типа все, ми старалися захистити один одного, а потім вони повернулися, пішли на нас, слабких повалили, а із тими, що дрався, вони, просто, не почали продовжувати драку, покривлялись, побили тих, хто лежав і повтікали».

  У сутичці постраждав один із координаторів Євромайдану. Після бійки його забрала швидка.

  Віктор Романенко, координатор Євромайдану у Дніпропетровську: «Мене повезли у 16 лікарню, визнали струс мозку, втрату свідомості і побиття – стусани по голові».

  Правоохоронці не можуть пояснити - чому під час бійки на Євромайдані не було жодного міліціонера, який би захистив мітингувальників, і чому ніхто з учасників сутички не затриманий.

  Сергій Третяков, заступник начальника Дніпропетровського міського управління міліції: «На сегодняшний момент мы разбираемся о действиях сотрудников милиции, которые находились в непосредственной близости к месту совершения этого события…согласно системы единой дислокации, на этом месте находилось три наряда».

  Не зважаючи на сутички та ухвалу суду про заборону проведення акцій у місті - люди і надалі збираються на Європейській площі. І готують апеляцію.

  Василь Сухов, правозахисник: «В чому тут знайшов суддя Баранівський загрозу національній безпеці, коли громадяни у мирний спосіб висловлюють свої думки, не відомо, але в такий спосіб забороняти всім політичним паріям, всім громадським організаціям, і всім громадянам проводити громадські заходи – це нонсенс, в жодній країні Європи це не можливо».

  Микита Проданець, координатор Євромайдану у Дніпропетровську: «Поки не пройде засідання апеляційного суду, воно не набирає чинності. Тому ми продовжуємо тут знаходитися з 10 ранку до 10 вечора».

  Увечері ж підтримати мітингарів прийшли представники опозиційних партій.

  Марія В`яткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, «5 канал»

   

   

   

  Попередній матеріал
  Євромайдани продовжують тривати принаймні в 10-ти українських містах [відео]
  Наступний матеріал
  Світові ЗМІ про події в Україні [відео]
  Теги: