«Тартак» вітає львівський Євромайдан: він уже вистояв місяць

  Спершу виступ групи мав відбутись о 18-й годині. Утім, за словами лідера гурту Сашка Положинського, через певні причини, які не залежали від музикантів, концерт перенесли майже на п’ять годин. Положинський зазначив, що ідея виступити у Львові з’явилась уже давно, а нагода реалізувати її випала тільки зараз. Також лідер гурту торкнувся і революційних подій. Він закликав українців консолідуватись та налаштовуватись на довготривалу боротьбу.

  Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак»: «Не реально, щоб влада зараз сказала: хлопці, нам все це набридло, ми хочемо на відпочинок, керуйте країною. Ніхто не може змінити Україну за кілька днів, за кілька тижнів, навіть за кілька місяців.  Це довготривалий процес. Це на роки, на десятиліття. І ми мусимо впрягатися в цю роботу. Довбити, як вода камінь точить. Тільки так, інакше не вийде. Не може все отак от раз і змінитися».

  Ірина Воробець: «Ця людина, яка є патріотом своєї країни. І це в ньому дуже помітно. І тішуся, що такі лідери проявляють свої якості в такий важкий час для нашої держави».

  Попередній матеріал
  На Майдані збирається народне віче (оновлено)
  Наступний матеріал
  Нові сутички в Таїланді – мітингарі пікетують будинок прем’єра
  Теги: