5.ua

Суд звільнив ще одного «заручника Банкової» [відео]

  Закриття кримінального провадження стало можливим завдяки закону про амністію. Під судом Миколу Лазаревського зустрічали кілька десятків активістів Євромайдану. Він розповідає, що досі відчуває наслідки побиття правоохоронцями під час затримання. Утім, каже, що відмовлятися від активної громадянської позиції не збирається і знову піде на Майдан.

  Михайло Мельник, заступник прокурора Шевченківського району Києва: «Застосування закону, який було прийнято, дозволяє звільнити цих осіб від кримінального покарання. Наразі прокурорами в рамках дії цього закону прийнято рішення про закриття 35-ти кримінальних проваджень вказаної категорії. Щодо 8-ми осіб прийнято рішення про звільнення їх від відповідальності та ще щодо 13-ти осіб підготовлено відповідні клопотання».

  Микола Лазаревський, активіст Євромайдану: «Радий, звичайно, що все закінчилось, але настрій не може бути хороший із-за того, що сама ситуація ще в країні не змінилася. Тобто, трошки рано святкувати».

  Яна Степанова, подруга Миколи Лазаревського: «После первого суда на том же месте я помню, какая у меня была истерика. И сейчас оно такое облегчение и такая радость».

  Попередній матеріал
  На Євромайдані насторожено сприйняли голосування у ВРУ [відео]
  Наступний матеріал
  Закарпатські депутати створили Народну раду [відео]