5.ua

Суд відпустив 12 активістів Євромайдану

  Апеляційний суд Києва звільнив ще трьох активістів, яких підозрюють в участі у сутичках в центрі столиці. 

  Під домашній арешт відпустили Єгора Превіра, іншого затриманого дніпропетровського журналіста Валерія Гарагуца під особисте зобов'язання. Тобто останній має перебувати за місцем реєстрації. Також суд звільнив під домашній арешт активіста Всеукраїнського об`єднання "Свобода" Романа Біленького, якого звинувачують у побитті працівників "Беркуту" під Кабінетом міністрів 24 листопада. Таким чином через сутички 24 листопада та 1 грудня у центрі столиці на волі 12-ро людей. Ще 3-є залишаються під вартою. Усі вони чекають початку розгляду судами їхніх справ. 

  Оксана Томчук, адвокат Валерія Гарагуца: «Наші прогнози збуваються. це вже не політичне рішення а юридичне. я вважаю що застосування найбільш м’якого засобу це правильне і вірне рішення. я вважаю що це переможне рішення. з приводу розгляду даної справи ми вже будемо займатися в нормальному режимі».

  Яна Соболевська, речниця прокуратури м. Києва: «Одному підозрюваному було обрану міру запобіжного заходу - домашній арешт. Мова йде про затриманого на Банковій. Він з собою мав пневматичну зброю, гумовий кийок, дерев’яні кийки, маску з прорізями. Інші об лаштунки, цей чоловік йшов на громадській захист не з мирними цілями». 

  Попередній матеріал
  Опозиціонери прийшли на Загальнонаціональний круглий стіл [відео]
  Наступний матеріал
  Євромайданівці чекають на повернення лідерів опозиції після круглого столу [відео]