5.ua

Суд не розглядав скаргу Притуленка

  Скаргу в’язня Банкової - Ярослава Притуленка не розглядав Печерський райсуд, оскільки його захист заяви, судді Христині Гладун відвід, назвавши її упередженою.

  Справа в тому, що саме Гладун 8 січня відмовилась випускати Притуленка з-під варти за так званим законом про амністію. Сьогодні адвокати активіста планували оскаржити відмову міліції зареєструвати факт побиття Притуленка під час затримання. Підзахисний, з їхніх слів, зазнав тілесних ушкоджень попри те, що не чинив опору. Крім того, захисники мають претензії й до процедури проведення допитів.

  Віталій Касько, адвокат Ярослава Притуленка: "Ми написали заяву про вчинення злочину, але вона не вноситься в реєстр, не вноситься навмисною Ми звернулися до Печерського суду зі скаргою, як це передбачаж закон, але чомусь автоматична система розподілу знову ж таки попала у випадку Ярослава Притуленка на слідчого суддю Гладун. У нас не лишалося виходу, як написати відвід слідчому судді, оскільки ми вважаємо, що ця слідча суддя не може бути неупередженою, об'єктивною при розгляді справи Ярослава Притуленка. Ми подали цю заяву і оскільки закон передбачає її має розглядати інший суддя Печерського суду. Відповідно розгляд справи відкладено".

   

  Попередній матеріал
  У центрі Парижа з’явилася нова шоколадна фабрика [відео]
  Наступний матеріал
  Суд не розглядав скаргу Притуленка