5.ua

Сьома ніч на Євромайдані: Активісти продовжують вимагати підписання асоціації [відео]

  Сьому ніч у центрі столиці провели зо півтисяч людей. Не розігнав мітингувальників навіть триградусний мороз. Люди почали розходитись лише, коли почало працювати метро. Решта активістів продовжує співати, танцювати та зігріватись біля імпровізованих вогнищ. Кілька десятків правоохоронців вночі тримали оборону паркану довкола майбутньої новорічної ялинки. Учасники акції традиційно тримали у руках винятково державні та європейські прапори. Кажуть, що вже знають, що робитимуть, якщо Угоду про асоціацію з ЄС у Вільнюсі не підпишуть.  

  Учасник мітингу: "Якщо не підпишуть Угоду про асоціацію, ну, нехай тоді хлопці рахуються з українським народом. Будемо вимагати тоді нових виборів парламенту, президента. Тобто вже будемо діяти".

  Мітингувальник: "Настрій чудовий, ми всі заряджені позитивом і я бачу, що всі люди дуже раді тут бути. Якщо все таки не буде підписано, я думаю, що ми прийдемо далі боротись за своє право бути в ЄС і буде революція".

  Мітингувальник: "Це буде цілеспрямований якийсь план дій, який нам тут скажуть і ми всі масово чи згодимось, чи не згодимось. Подивимось. Але будемо сподіватись".

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Вільнюсі відкривається саміт "Східного партнерства" [відео]
  Наступний матеріал
  Львівські перевізники відмовляються везти людей на Євромайдан до Києва [відео]