5.ua

Сьогодні на Євромайдані обговорять візит Януковича до Росії [відео]

  Учасники Євромайдану готові до радикальних дій – якщо Віктор Янукович підпише двосторонні угоди щодо вступу до Митного союзу. Таке заявляють опозиційні депутати. Утім, що це за дії – поки що не уточнюють.

  Олег Тягнибок, лідер партії ВО "Свобода": «Влада має знати, що народ є рішуче налаштований. Не гнівайтеся, конкретних планів говорити не буду, тому що це може зашкодити загальній справі».

  Ірина Геращенко, народний депутат, "УДАР": «Опозиція має абсолютно чіткий план, який ми оголосили ще місяць тому майже, да? Де ми заявили про необхідність відставки уряду Азарова, як такого, що звернув з курсу євроінтеграції, дозволив пролити кров українських громадян, про необхідність закрити всі кримінальні справи проти політичних в’язнів і притягнення до кримінальної відповідальності винних у побитті студентів, журналістів, мирних демонстрантів».

  Тим часом, київський Євромайдан готується до народного віча, яке відбудеться о 18-й годині. Його скликає опозиція, щоби висловитися щодо візиту Віктора Януковича до Москви. У Кремлі, нагадаємо, має відбутися підписання документів. Однак, яких саме – ані українська, ані російська сторони не розголошують. На головній площі країни збираються дедалі більше людей. Хочуть застерегти президента від підписання будь-яких двосторонніх угод із Росією.

  Протестувальник: «Думаю, що народ його заставить, щоб він не робив цього. Я думаю, що не буде цього. Тут стоїть Україна. Якщо це зробиться – повороту сюди немає».

  Протестувальник: «Від нього все можна чекати, тому що він, по-перше, люди йому вже не вірять,  по друге, то, що він вже забрехався до колін. Якщо він тільки зробить крок – це буде неповоротний крок».

  Попередній матеріал
  Королевська відмовилась коментувати свою можливу відставку [відео]
  Наступний матеріал
  Янукович не хоче розповідати ЗМІ про зустріч з Путіним [відео]