5.ua

Ще двоє затриманих євромайданців визнали вину у штурмі КМДА (оновлено) [відео]

  Вони підписали угоду про визнання свої провини у груповому порушенні громадського порядку біля стін Київської міської держадміністрації і перешкоджанні роботі КМДА 1-го грудня. Шевченківський райсуд столиці затвердив цю угоду і передбачене нею покарання – 850 гривень штрафу. Після цього Панаса і Тесленка звільнили з-під варти у залі суду. Самі вони запевнили, що угоду підписали добровільно без примусу і погроз. Водночас, захист твердить: угоду активісти підписали, тому що не вірять в українське правосуддя. 

  Олег Панас, фотограф: «Що було, то було. То я не приховую. По-моєму, навіть в камеру там зразу сказав, що готовий заплатити штраф за це. Тільки одну шибку бив, то другу – тільки оббивав зазубринки. Я в такі ситуації перший раз потрапляю і для мене першим, що хотілось – нарешті вийти вже. Мені надоїли ці стіни, це некомфортно».

  В’ячеслав Мармиш, прокурор: «Це аналогічна ситуація – Панас, така ж аналогічна ситуація черкащанин Тесленко. Вони беззаперечно визнали свою вину і ви всі це чули. І вони випущені з-під варти з призначенням штрафу 850 гривень за участь в масових заворушеннях».

  Попередній матеріал
  ПР виправдовує можливе збільшення закупок російського газу «оживанням економіки» [відео]
  Наступний матеріал
  Ранкове засідання ВРУ відкрилось – і одразу закрилось [відео]