5.ua

Рада церков закликала владу не перешкоджати учасникам Євромайданів [відео]

  Мітингарів попросили не порушувати закон та не слухатися провокаторів, аби не призвести до кровопролиття. Також нагадали, що ще у вересні низка провідних Церков України звернулися до Президента підтримати курс України на євроінтеграцію.

  Архієпископ Євстратій, голова інформаційного управління УПЦ КП: «Громадяни проводячи мирні акції - відстоюючи свої думки зберігали мирний характер своїх дій, не піддавалися на провокації насильства, проявляли мудрість, а також висловлено звернення до правоохоронних органів та представників держави забезпечити громадянам - мирно висловлювати свою позицію».

  Також Всеукраїнська рада церков і релігійних організації вимагає від Президента невідкладного реформування Міністерства внутрішніх справ. У своїй заяві стверджують, що обурені злочинами вчиненими силовиками, зокрема резонансним зґвалтуванням у Врадіївці. Те, що ухвалили звернення саме зараз - священики пояснили тим, що не хотіли тиснути на слідство у справі врадіївського зґвалтування. Також пропонують міністру Захарченку створити при міліцейському міністерстві спеціальну раду з представників релігійних організацій та Церков для того, аби повернути довіру до правоохоронців. 

  Михайло Паночко, голова Союзу євангелістів-п'ятидесятників: «Ми розуміємо глибину проблему наших силових структур - внутрішньо вони прогнили, проржавіли, тут не йде огульна критика, чи такий собі голий критицизм, але ми хотіли б помогти, порадити, подати руку - витягнути з того морального болота, бо воно до добра не доведе».

  Протоієрей Олекса Петрів, представник УГКЦ: «Вжити заходів для реформування правоохооронних органів за для зміни принципів діяльності міліції. Забезпечити належне розслідування злочинів, оскільки інформація поступала, що були різні спроби, щоби прикрити, чи приховати до певної міри».

  Попередній матеріал
  Чернівецькі студенти влаштували містом євроходу [відео]
  Наступний матеріал
  Азаров сподівається на проведення спільних консультацій між ЄС та Україною