5.ua

Протестувальники принесли міністрові МВС "чорну мітку" [відео]

  "Чорну мітку" принесли міністрові внутрішніх справ громадські активісти.

  Кількасот обурених побиттям журналістки Тетяни Чорновол пікетують МВС. Серед натовпу і прості кияни, вражені страшним інцидентом. Від Віталія Захарченка вимагають піти у відставку, збирають підписи під зверненням про це. Учасники мітингу вважають, Тетяна Чорновол постраждала через професійну діяльність. Твердять, її розслідування допекли комусь у владі. Міністр до протестувальників не вийшов. Натомість поспілкувався з ними лише представник головного слідчого управління, який оприлюднив версії злочину, зокрема розглядають провокацію, а також розповів про перешкоди слідству.

  Олег Татаров, заступник начальника головного слідчого управління МВС України: «На жаль, вчора коли працювала слідчо-оперативна група, були втручання з боку депутатів деяких народних України (перебивають), деякими особами був вилучений відеореєстратор з авто потерпілою, що нам не дає можливість об’єктивно розслідувати та встановити автентичність відеозапису. Слідством опрацьовується декілька версій, в т.ч. - можливість провокацій».

  Протестуючий: «Головна версія в них в тому, що Таня сама побилася зі своїми друзями, ви зрозуміли, до чого все це ведеться?»

  Михайло Ляхович, друг Тетяни Чорновол: «Ми дружимо сім’ями, наша дитина дружить з її дітьми, дружина моя просто не впізнала її, хоча недавно бачила її. Це звіряча провокація, і як мінімум, ми мали вийти сьогодні й показати, що ми за цим слідкуємо».

  Обурені побиттям Чорновол кияни - продовжують сходитись до стін міністерства внутрішніх справ, аби продовжувати там пікет. Зокрема з-півгодини тому на мітинг рушила ще колона активістів з Євромоайдану. Зокрема протестувати під будівлею МВС із Майдану Незалежності -  рушило кілька сотень людей.   

  Попередній матеріал
  Правоохоронці у Борисполі ретельно досліджують машину Чорновол
  Наступний матеріал
  Рибак прогнозує кадрові ротації у Кабміні [відео]