Протестувальники потребують теплої білизни та льодяників від кашлю [відео]

  Присутні на Майдані Незалежності медики та кухарі розповідають: особливих потреб в продуктах або ж ліках – наразі немає. Тож просять усіх, хто хоче допомогти протестувальникам, попередньо уточнювати – чого саме не вистачає на Євромайдані. Водночас, люди наголошують: не відмовляються від будь-якої допомоги – як то теплого одягу чи готової домашньої їжі. Втім, в Штабі національного спротиву розповіли: серед мітингувальників, а точніше – серед мітингувальниць  – існує потреба в деяких речах особистого користування. 

  Протестувальник: «Не вистачає... Не вистачає багато речей. Жіночих не вистачає речей. Спідньої білизни не вистачає, шапки. Із чоловічих потрібні... перчаткі потрібні, потрібні светри теплі, джинси».

  Протестувальник: «Что приносят – то приносят, мы не отказываемся, мы берем всё абсолютно. Сырое готовим, готовое – выдаем, как-бы так. И на обед, и на полдник, и на ужин – покаместь есть».

  Протестувальник: «Забезпеченість медикаментами у нас 99,9%. І так продовжується останні 4 дні. Єдине, що станом на сьогодні потрібні були б – це різного роду льодяники і для профілактики горла».

  Попередній матеріал
  Майдан укріплює оборонні споруди
  Наступний матеріал
  Активісти не пустили міліцію до Мін’юсту і не злякались погроз