Прокурори не прийшли на засідання суду у справі затриманого євромайданівця (оновлено)

  Сьогоднішнє засідання тривало не більше 10-ти хвилин, адже не з’явилися представники обвинувачення. Тому суддя вирішила не розглядати справу за відсутності прокуратури. Тим часом, під стінами Печерського райсуду зібралося близько сотні активістів, які прийшли підтримати Притуленка. Люди скандували «Вимагаємо звільнення» та обурювалися зволіканням Феміди із тим, щоб негайно відпустити майданівця. Адже саме завтра, нагадуємо, спливає строк, коли суд має остаточно закрити справи проти усіх активістів Майдану.

  Протестувальники (скандують): «Ганьба суддям! Ганьба суддям!»

  Протестувальниця: «Його даже не на Майдані, його не коло цього, не на Банковій, а імєнно його за межами. Осьо, як я йду, наприклад, на роботу, то що – мене арештувати, бо я йду на Майдан чи куди? Нехай влада не думає, і наший президент - що він влада, влада – це всі ми, оце ми влада».

  Протестувальник: «Вони хочуть уникнути тиску громади, але, думаю, що громада на 8 січня збереться ще в більшій кількості і буде вимагати того самого, що й сьогодні».

  Віталій Касько, адвокат Ярослава Притуленка: «Закон передбачає, що неявка прокуратури, сторони обвинувачення – не є перешкодою для розгляду скарги. Це прямо написано в кримінально-процесуальному кодексі. Наш підзахисний Притуленко утримується під вартою незаконно, незважаючи на прийняття закону про звільнення від кримінальної відповідальності учасників масових акцій – він не звільнений від кримінальної відповідальності і кримінальне провадження відносно нього не закрито, що є грубим порушенням закону, прийнятого конституційною більшістю парламенту».

  Попередній матеріал
  Прокурори запевнили: не з’явились на суд над євромайданівцем – бо не знали
  Наступний матеріал
  У день народження Шумахера шанувальники зібрались до його лікарні
  Теги: