5.ua

«Правий сектор» погрожує звільняти політв'язнів власноруч [відео]

  Лідер руху Дмитро Ярош вимагає від влади звільнити усіх політв'язнів без жодних умов. Якщо цього не зроблять - у «Правому секторі» пообіцяли звільняти заарештованих активістів усіма методами, і не лише конституційними.

  Дмитро Ярош, лідер об'єднання «Правий сектор»: «У зв'язку з тим, що влада та опозиція не досягають ніяких домовленостей по врегулюванню ситуації в державі і підводять країну на межу війни, ми, представники Майдану... звертаємося з вимогою до влади і до опозиції до початку чергової сесії Верховної Ради України поновити переговорний процес. Ми будемо адекватно відповідати на ситуацію. Якщо будуть у нас певні можливості – будемо звільняти наших людей в будь-який інший спосіб, не тільки конституційний». 

  Лідери опозиційних фракцій раніше заявили: Майдан не буде виконувати вимоги, висунуті владою для набуття чинності закону «про амністію» для учасників акцій протесту. А саме – звільнення адмінбудівель. Перемир'я на вулиці Грушевського триває з 26 січня, після сутичок біля Українського дому.

  Попередній матеріал
  Яценюк: в Україні з’явились «ескадрони смерті» [відео]
  Наступний матеріал
  «УДАР»: армія не повинна втручатись у політичні конфлікти