Підсумки року – від чільних євромайданівців

  Тарас Стецьків, народний депутат I-IV, VI скликань: «2013 рік мені в першу чергу запам’ятався величезним поривом людської гідності і цим Євромайданом, де ми стоїмо».

  Соломія Мельник, співачка: «Це як символ прокидання нашого народу від літургічного такого сну і це початок нової епохи».

  Соломія Мельник, співачка: «Прокинулися притаманні риси нашому українському народу – людяність, воля, свобода, любов до свободи і синхронізація, яка відбулася – це велика подія».

  Андрій Іллєнко, народний депутат, ВО «Свобода»: «Такого прикладу самоорганізації, ідеалізму і готовності іти на самопожертву ми вже давно не бачили. Це були протести, викликані саме цінностями».

  Іван Леньо, співак: «Стався перелом у кожного громадянина України. Для більшості в цій державі відкрилися очі на реальні справи нашого з вами буття».

  Андрій Парубій, народний депутат, «Батьківщина», комендант наметового містечка на Майдані Незалежності: «Двічі я перебував у жорстких сутичках з «Беркутом», двічі мене забирала швидка з Майдану після співпраці і контакту з правоохоронцями. Звичайно, дим і одяг, який має отой неймовірний і свій унікальний запах Майдану – це, звичайно, теж те, що лишиться у нас і наступного року».

  Ігор Луценко, громадський активіст: «Мене вперше в житті оштрафували за активістську діяльність, вперше в житті посадили за активістську діяльність. Вдалося відстояти позиції у Києві, декілька гектарів зелених зон у Києві, декілька точок вдалося захистити – затримали оцей процес наступу на Київ».

  Тарас Стецьків, народний депутат I-IV, VI скликань: «2014 я очікую перемоги, я очікую формування справжньої модерної української нації».

  Ігор Луценко, громадський активіст: «Ми врешті закінчимо процес формування у Києві якоїсь народної влади. Це процес довгий, але він того вартий».

  Соломія Мельник, співачка: «Ці барикади, ця революція – ми не закриваємось від чогось, це нові золоті ворота у новий світ, нову епоху».

  Андрій Парубій, народний депутат, «Батьківщина», комендант наметового містечка на Майдані Незалежності: «Змін у зовнішній політиці щоб Україна таки підписала угоду про асоціацію і продовжила європейську інтеграцію, змін внутрішніх, щоб відставити і Януковича, і Азарова, покарати тих, хто дав наказ бити студентів тут біля стели,  щоб були відпущені політв’язні».

  Іван Леньо, співак: «Ми отримаємо нарешті справжню незалежну державу».

  Олексій Арестович, автор «Стратегії теплого океану»: «Самоорагнизация народа, очень много творчества и полное преображение страны».

  Журналіст: «В 2004 році те саме казали».

  Олексій Арестович, автор «Стратегії теплого океану»: «Вот сейчас уже не будет так, я вас уверяю. Все. В апреле это будет другая страна».

  Ксенія Дворнікова, Олексій Тищенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Ахметов вийшов до пікетувальників біля свого будинку [відео]
  Наступний матеріал
  Найбільша ялинка України – в Харкові
  Теги: