5.ua

Озброєний чоловік намагався потрапити на Євромайдан [відео]

  Нагадаємо, інцедент трапився близько 4 ранку, охоронці помітили чоловіка, який дістав із кобури пістолет, перевірив магазин і поклав його собі у кишеню. Його відразу ж схопили та відвели в КМДА. Після цього викликали міліцію. Доки правоохоронці їхали, затриманий погрожував майднівцям, посилаючись на свою пречетність до спецслужб .  

  Євген Карась, нічний комендант КМДА: «І він пройшов уже метрів 20 охорона за ним спостерігала було досить не людно в цей час. У нього було обличчя червоне він виглядав п`яним, але йшов абсолютно спокійно. Вони побачили, що він просто вільною рукою витягнув пістолет. Потім віддав дівчині квітку, я так розумію, вільною рукою до зарядив обійму та переклав його із кобури в кишеню куртки. Ми домоглися, щоб міліція, яку ми допустили на територію табору забрала цю людину».    

  Ольга Білик, прес-секретар київської міліції: "До Шевченківського районного управління міліції надійшло повідомлення від одного з активістів про те що вони затримали людину зі зброєю на їх думку це провокатор. Вподальшому на місце прибула слудчо-оперативна група. Були прийняті заяви від цієї дівчини і від активістів. Водночас до них звернувся чоловік, який повідомив, що в нього зникли гроші та документи. Наразі всі ці відомості внесені до єдиного реєстру обліку Шевченківського райуправління. І цим 3 фактам триває перевірка. попередньо встановлено, що цей чоловік дійсно мав при собі пістолет для відстрілу гумових куль на який мав всі дозвільні документи".

   

   

  Попередній матеріал
  Євромайданівці вимагають від МВС не затягувати з розслідуванням у справі Чорновол [відео]
  Наступний матеріал
  Активісти влаштували напівоголений пікет біля райвідділку міліції у Харкові [відео]