Організатора одеського Євромайдану засудили

  П’ять діб арешту отримав організатор одеського Євромайдану Олексій Чорний. Рішення ухвалив Приморський райсуд міста. Активіста звинуватили за двома статтями: непокора міліції та хуліганство.

   

  Судове засідання відбувалося за зачиненими дверима лише тридцять хвилин: ані громадяни, ані журналісти доступу до нього не мали. Таку ухвалу суддя Лабунський жодним чином не пояснив. Відомо лише, що під час засідання зачитали письмові свідчення трьох перехожих, які начебто бачили як руйнували одеський Євромайдан. Самих мітингувальників, попри їхні клопотання, Феміда не вислухала. Підсудному під час засідання стало зле, швидка, що приїхала зафіксувала гіпертонічний криз. Вирок набуде чинності через 10 діб. За цей час Олексій Чорний може подати апеляцію. Нагадаю, 25 листопада о п’ятій ранку Олексій Чорний був затриманий під час знесення одеського Євромайдану. Тоді він намагався забрати свої речі із намету. Правоохоронці зачинили його у автозаку. Обвинувачений каже, що його лупцювали. Міліція спростовує ці закиди.

  Олексій Чорний, організатор одеського Євромайдану: «Тут взагалі не було судового процесу. Не задовільнили жодне наше клопотання. Ми навіть з боєм добилися, щоб з’явився у мене адвокат. Хоча це право гарантоване законодавством України. По суті справа не розглядалася».

  Попередній матеріал
  Тривають хакерські атаки на лідерів опозиції [відео]
  Наступний матеріал
  Євромайдани продовжують тривати принаймні в 10-ти українських містах [відео]
  Теги: