5.ua

Одному з активістів херсонського євромайдану вибили вдома усі вікна

  Про це "5 каналу" повідомив організатор тамтешнього Майдану Станіслав Трошин, який сам напередодні постраждав внаслідок нападу. Вночі троє молодиків напали на активіста коли той заходив у під’їзд будинку, де проживає останні пів року. Нападники  били по голові, грудній клітині, ногах. Згодом забрали портфель, в якому знаходилися документи та флешка. Станіслав Трошин звернувся до міліції. Ведуться слідчі дії. 

  Станіслав Трошин, організатор херсонського Євромайдану: "Я заходив до будинку, де живуть мої бабуся і дідусь, в якому я живу останні пів року. Мене перестріли троє невідомих, нанесли удари по голові, грудній клітині і ногах. Відібрали портфель з документами, з картками, флешками. Ведуть слідчі дії. Триває зараз судово-медична експертиза". 

   Нагадаємо, місяць тому був викрадений автомобіль обласної організації "Батьківщина", на якому здійснювалося технічне забезпечення херсонського Євромайдану, трохи раніше був спалений автомобіль керівника Херсонської обласної організації ВО "Свобода". 

  Попередній матеріал
  У МВС розповіли іноземним дипломатам, як розслідують справу Чорновол [відео]
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську розпочали бойкот бізнесу регіоналів [відео]
  Теги: