5.ua

Неофашистами назвали у Сімферополі лідерів української опозиції [відео]

  Неофашистами назвали у Сімферополі лідерів української опозиції: Яценюка, Кличка та Тягнибока. «Конгрес руських громад Криму» зібрав на антиєвропейський мітинг близько 3-ох десятків активістів. Переважно жінки пенсійного віку, закликали негайно припинити євромайдани.

  Мовляв, ті загрожують безпеці населення, породжують ксенофобію та колабораціонізм, себто змушують українців співпрацювати з ворогом в його ж інтересах на шкоду самій державі. Мітинг відбувся під російськими стягами та гаслами – «фашизм не пройдёт». Акція розпочалася біля пам’ятника жертвам ОУН-УПА, потому перемістилася до будівлі Постійного Представництва Президента України в Криму, туди ж віддали й звернення до глави держави, Верховної Ради та Кабміну.

  Марина Прокопенко, учасниця мітингу: «Что такое ЕС. Нас хотят в рабы забрать, мы будем рабами. Мы будем в америке туалеты чистить если мы вступим в Евросоюз».

  Сергій Шувайніков, лідер «Конгресу руських громад Криму»: «Фактически мы сегодня видим, что опозиция обьявилась только в одном – к неприязне действующей власти, к неприязни ее поступкам. Они менше всего заботятся о народе Украины. Они не думают о социальных последствиях европейского выбора».

  Попередній матеріал
  Постраждалих під час демонтажу наметового містечка у Дніпропетровську виписали з лікарні [відео]
  Наступний матеріал
  На Майдані Незалежності мітингувальники встановлюють військовий намет
  Теги:
  Loading...