5.ua

На Європейській площі у Києві сьогодні спокійно [відео]

  Тим часом, на Європейській площі у Києві сьогодні спокійно. Там наразі кілька сотень протестувальників.

  Зранку всім охочим роздавали українську символіку. Підтримують активістів польовими кухнями - чай-каву варять просто на місці, пригощають випічкою. Учасники мітингу просять киян допомогти - їжею, теплим одягом. Самі ж тим часом розводять вогонь у металевих бочках. Очікують, що ввечері до них приєднаються мешканці столиці. Поки ж - більшість новоприбулих - з інших міст України.

  Перший протестувальник: «Зігріваємось? Чай, кава, дуже вдячні всім киянам, які нам допомагають, які приносять все, що мають».

  Другий протестувальник: «Танцюємо інколи, чай п’ємо».

  Третій протестувальник: «А от коло бочки, і духом согреваюсь».

  Четвертий протестувальник: «Ми розчаровані поки що. Ми сподіваємось, що людей повинно бути більше, ми розраховуємо на киян».

  П’ятий протестувальник: « Не подобається мені лиш то, що розділились на два майдани. Ось це великий мінус нам і великий плюс їм».

  Відновилася акція біля Кабміну - там учасників менше, але значно більше партійної символіки. Люди, щоб зігрітися - танцюють, співають та читають вірші. Час від часу перед ними виступають лідери «Батьківщини» та «Свободи». Протистояння з беркутівцями, які охороняють будівлю уряду, немає.

  Попередній матеріал
  Свободівців, причетних до сутичок із міліцією не арештовували, а затримали
  Наступний матеріал
  Активісти київського Євромайдану зібрали майже 10 тис грн пожертв [відео]