5.ua

На Євромайдані вшановують пам`ять подій силового розгону 30 листопада [відео]

  Долучитися до вшанування постраждалих сьогодні зібралися кількасот людей. Серед них 3 десятки побитих людей. Свідки нічних заворушень зауважили, тоді на боці Беркуту була значна перевага в чисельності. Тож спецпризначенці могли не вдаватися до силових дій і просто витіснити протестувальників з площі. Водночас, активісти Євромайдану наголосили, що усі свідки подій мають звертатися до судів та надати руху справі у межах правового поля. 

  Учасник Євромайдану: "Дорогі матері, дорогі батьки, сьогодні тут також найбільше дітей. Я прошу вас, ви мирно спали тієї ночі, ви мирно спали багато ночей поспіль потім, не проспіть ті, які вам ще дає Господь".

  Учасник мітингу: "Це не можна забути. Насправді, тоді мені зламали мій внутрішній світ. Коли стоять спокійно люди, коли нічого не відбувається страшного і вривається озброєний спецназ. Вони застосували силу просто так. Просто так, бо їм наказали.

  Руслана, співачка, активіст Євромайдану: "Треба згуртуватися, для того, щоби ці люди виграли цю справу, а самі студенти просто щоби звернулися до адвокатів про професійне надання позову і іншого зараз не може бути завдання. Від мітинга до справи ще є, як виявляється, так само відстань. І крім мітинга самого ще завжди потрібно робити справи".

  Попередній матеріал
  Перший масштабний похід на Межигір'я [відео]
  Наступний матеріал
  Організатора Автомайдану Булатова викликають на допит