На Євромайдані немає наміру коритись драконівським законам

  Ранок на головній площі країни зустріли кількасот громадян. Проте вже завтра на Євромайдану очікують великий наплив люду, який має зібратися на нове Всенародне Віче. Нагадаємо, рішенням окружного адміністративного суду масові акції у центрі столиці заборонені до 8 березня. Проте, люди називають такі вироки Феміди незаконними, а самі ж обіцяють залишатися та обороняти акцію протесту. Водночас, Штаб Майдану оголошує загальну мобілізацію та закликає долучитися до столичного мітингу протестувальників із усієї України.

  Протестувальники: «Будемо далі йти і стояти до перемоги. Але ж це закони... Це не закони. Нелегітимно прийняті – ми ж бачимо, як вони були проголосовані, нам же показують на телебаченні, що із тих сотні людей – там не було тих 235, але з сотні тих людей, і ті не всі руки піднімали – які це можуть бути закони?»

  Протестувальники: «Ну, все це порушує права людей. Бюджет взагалі страшний, його не можна було підписувати. А всі інші, драконівські – ну, це не закони, це посміховисько».

  Попередній матеріал
  Янукович перевів Льовочкіна у радники (оновлено)
  Наступний матеріал
  Законослухняний громадянин попросив супроводу ДАІ для групової поїздки автоколоною у баню
  Теги:
  Loading...