На Євромайдан з’їжджаються люди [відео]

  Мітингарі заявляють – будуть залишатися на Майдані до вирішення усіх проблемних питань. Від Верховної Ради протестувальники досі чекають скасування усіх скандальних законопроектів, ухвалених 16 січня. Водночас, на головній площі країни зібралися й матері, які пообіцяли створити живий ланцюг. У такий спосіб планують захистити як радикально налаштованих євромайданівців, так і спецпризначенців від можливих протистоянь.

  Протестувальник: «Нас їхали автобуси і автобуси, безліч! Із Львівської області, із Житомирщини люди нам помагають! Колоною їхали, ми дуже добре доїхали. Я нарахував величезних 20 автобусів, здоровенних! Розумієте? Не рахуючи безлічі бусів! Приїхали за перемогою, вигнати оту всю шушеру! Не хочу, не хочу, щоби у моїй державі було таке поняття, як «закатать в асфальт»! Не хочу таку Україну!»

  Матері: «Зараз ми готові створити «ланцюг життя»! Чужих дітей – не буває. Матері готові віддати життя – і за тих, і за тих дітей. Щоб зупинити кровопролиття. Щоб нас було здалека видно! Що це ми просто є, як Червоний Хрест».  

  Попередній матеріал
  Кличко не має оптимізму стосовно сьогоднішнього засідання ВРУ [відео]
  Наступний матеріал
  Зниклі донецькі євромайданівці повідомили, що змушені переховуватись
  Loading...